Supernatural'da çalan müzikleri dinlemek ister misin?Supernatural Müzikleri

Supernatural 9.Sezon 15.Bölüm

9x15 Thinman 90 yorum27b görüntülenme 5 Mart 2014
GHOSTFACERS DÖNÜYOR!

Genç bir kız öldürülmüştür ve son çekindiği fotoğrafın arka planında bir hayalet figürü vardır. Sam ve Dean hayaleti bulmak için yola çıkarlar. Ölen kızın annesi birden soğuk noktalardan söz etmeye başlayınca kardeşler şaşırırlar ve kadından anlatmaya devam etmesini isterler. Kadın da daha önce gelen “supernaturalist”lerden bahseder. O anda, ünlü supernaturalist’ler Harry ve Ed içeri girerler.

Supernatural 9x15 fotoğrafı
Bölümün 1.fotoğrafıBölüm fotoğrafıBölüm fotoğrafıBölüm fotoğrafıBölüm fotoğrafıBölüm fotoğrafıBölüm fotoğrafıBölüm fotoğrafı
Fragman ve Klip
9x15 Fragman (Türkçe Altyazılı)
9x15 Klip (Türkçe Altyazılı)
Konuk Oyuncular A.J. Buckley (Ed Zeddmore)Travis Wester (Harry Spangler)
Yazar&Yönetmen Jenny KleinJeannot Szwarc
Replikler "Sadece iki gerzek " Diğer replikler
Çalan Şarkılar The Wind + The Wave - This House Is A Hotel
Önerilen bölümler
1.Sezon 3.Bölüm27 Eylül 2005
1.Sezon 16.Bölüm28 Şubat 2006
2.Sezon 6.Bölüm2 Kasım 2006
şahsi fikrim berbat bi bölümdü. millet nasıl çok güzeldi diyor anlamıyorum. sam-dean arasındaki olay zaten saçmayken bunu ghostfacers cephesinden göstermek istemişler. melekler arasındaki savaş ne durumda, crowley nerde, abaddon ne yapıyor, metatron ne kadar direnecek, bartholomew ölümünden sonra oluşan birliğe ne oldu, dean kabilin mührünü aldıktan sonra olaya bi kere bile değinmediler (ki ben kabil dean'e bu mührün getirdiği bazı sorumluluklar ve sonuçlar olucak dedikten sonra değişik şeyler olacağına inanıyodum) ortada o kadar çok ucu açık olay varken böyle sıradan av bile olmayan bi bölüm açıkçası çarşamba hevesimi kursağımda bıraktı benim. senaristlere sesleniyorum av bölümleri canımız ciğerimiz ama yapamıyosan yapma be kardeşim.
Bölümün isminden asalet akıyor zaten, 1-0 önde şu an. ^^
3
Flame avatarı
Seviye 61
İlk başta korkuyu hissedebileceğimiz bir bölüm olacağını düşünmüştüm. Büyük bir hayal kırıklılığına uğradım resmen. Eski sezonlarda ani bir korku bile yaşasak dizi boyu giderdi ama onu bile hissedemedim. Ayrıca öyle olsa tamam güzel bölümdü araya sıkıştırmışlar falan diyebilirdim. Bu resmen Türkçe'de paragraf sorusu çözerken ki bariz belli olan anlatım bozukluğu meydana getiren bir cümle gibi olmuş. Bir de şu dramatik ve psikolojik sahneleri niye daha çok arttırdıklarını anlayamıyorum. Gerçekten bana gittikçe sıkıcı gelmeye başladı. "Nerede o eski adrenalin dolu günleriniz? Yaşlandınız da bu kadar mı ihtiyar oldunuz be yahu?" diye bağırasım geliyor. Sonuç olarak 9. sezonun tadını bozan bir bölüm olmuştu. Birde üzerine tekrar ara vermişler tam da her şey güzel gidiyor derken nazar mı değdirdik acaba?
izlediğim en gereksiz Spn bölümleri listesinin başını çekmeye aday bu bölüm. Bir fan olarak yerme hakkımı kullanıyorum ve olmamış diyorum. Afedersiniz ama bir dizinin içine bu kadar edilir. Bravo. Ucuz romantik dizilerde ki gibi sam ve Dean'in durumunun başkaları (ghostfacers ! ) üzerinden aktarılmasının yanında bir de sevgiliye atılır gibi atılan o imalı bakışlar yok mu. Çileden çıktım. Dean ve Sam'in Şu kırgınlık kızgınlık muhabbeti gay çiftlere bağlanmadan tezelden bitirilmesi lazım. Şahsen beni diziden soğutmaktan başka bir işe yaramıyor.
katılıyorum valla ya, the walking dead desen aynıydı bu hafta.Al birini vur ötekine arkadaş.İkiside o kadar hafta beklemeye değmedi.Hani derler ya zoraki çekilmiş resmen...
Bölüm gerçekten normalin üstünde olmuş hatta bir Eric Kripke'nin Ghostfacers'ı incelemesinden çok daha iyi olmuş diyebilirim. Doğruyu söylemek gerekirse doldurma olacak bir bölümün böylesine iyi olacağını düşünmemiştim. Umarım Ghostfacers'ı bu şekilde tekrardan görebiliriz Emoji

Düzenleme: Ayrıca bölüm HD olarak eklenmiştir.
2
Juu avatarı
Seviye 80
Ghostfacers diye bir şey de kalmadı Emoji
Ghostfacers'ı sevmem ama ben bile duygulandım. Ed ve Harry'i izlerken resmen Dean ve Sam'i izler gibi oldum. Zaten sonda kendi durumlarını özetlerken resmen Dean ve Sam'i de anlattı. Emoji Güzel bir bölümdü. Kendini Thinman sanan psikopatın Dean'ı öldüreceği sırada Sam'in bağırması ne biliyim mutlu oldum. Demek ki hala Dean'a bir şey olmasından korkuyor. Kaybetme korkusunu kaybetmemiş.
Ne zaman yüklenir ?
Çok güzel bir bölümdü. Thinman bana Slenderman'i hatırlatmadı değil Emoji Hatta büyük ihtimalle Slenderman'den yola çıkarak Thinman olayını şeyetti senaristlerimiz. Ghostfacers'ın sondaki bizimkilere büyük yardımı hoş oldu hakkaten. Son bir kaç bölümdür çok iyi gidiyor dizi. Böyle devam etmesi dileğiyle!
Bu bölümün ismi yeter Emoji
l[/img] EK
http://resimdeposu1.supernatural.com.tr/i/17053391sn916a-0017b.jpg
Söyleyecek kelimenin kalmadığı fotoğraflar Emoji
Değil mi? Beklentilerimi oldukça yüksek tutuyorum bu bölüm için, bakalım nasıl olacak Emoji
Arada bir böyle eğlenceli bölümler iyi oluyor Emoji
Bence asıl olan cennet ve melekler tarzındaki konuyu çekseler daha iyi olurdu konudan sapmış
Blade Runners 16.bölüm olarak yayınlanacakmış, bu bölümde Ghostfacers dönüyor Emoji

Bölümün konusu ve fotoğrafları rehbere eklenmiştir.
Ghostfacers şu 9 sezonda en sevmediğim bölümlerde oldular. SEvemedim ısınamadım bir türlü. Bu bölüm ilk zamankilere kıyasla daha iyiydi ama yine de Sam ve Dean ilişkisine benzetip dışarıdan bakış açısı vermeye çalışmışlar ama olamamış.

Sam'in haklı olduğu noktalar var davranışlarında yok demiyorum ama bu kadar uzatılması şımarıklığa kayıyor artık.Dean'e bir şey olsa geri getirmeye çalışmayacağını zaten görmüştük üstünü eşelemenin anlamı yok şu saatten sonra. Aramayacağını biliyoruz sonuçta. Ama şu anki düşüncem sezon sonunda Sam'e bu lafı dedirttikleri için Dean ölümle burun buruna gelecek ve Sam'in tepkisini göreceğiz gibi geliyor.
Şimdiki gidişata göre düşüncem bu bakalım ana konuya döndüklerinde nasıl bir yol izleyecekler
Bana da bicakla alakali gibi geldi. Hem ilk zamanlara donus yaparsa bolumun ilk ismi back in black ile de uyumlu olmus olur.
Çevirmenimiz Kojiro'nun yaptığı açıklamaya göre; bölümün İngilizce alt yazısı geç çıktığı için çevrilmesi de belirli bir süre aksayabilirmiş. Türkçe alt yazı çıkar çıkmaz sitemize eklenecektir.

NOT: Önceki bölümde alt yazı 13:02'de yayınlanmıştı.
Bölümü izlemeden 10 dakika önce telefonla kendimi çekmiştim bu bölüm yüzünden fotoğraflarıma bakamıyorum Emoji ( Thinman'in garson çıkması rahatlattı biraz Emoji
Daha fazla yükle